kozmotek site bannerlar son (1).png
kt global beyaz logo kırmızı amblem.png

HAKKIMIZDA

kt global beyaz logo kırmızı amblem.png

8500 m2 açık 7900 m2 kapalı alan olmak üzere toplam 16.00 m2 alanda ISO 22716- 2007,  COSMETİC GMP ve ISO 9001-2008 kalite yönetim belgelerimiz ile Avrupa ve uluslararası standartlarda yüksek teknolojili tam otomatik hatlarda üretim yaparak, Agiss ve Agiva markaları ile dünyanın 50 ülkesine ihracat yapmaktayız.

DEĞERLERİMİZ

Cesuruz

Çünkü daha iyisini keşfetmek ve yapılmayanı yapmak için
korkusuzca geleceğe yürüyoruz.

Tutkuluyuz

Çünkü hayatı güzelleştirmenin, tutkulu insanlarla iyi işler
üreterek mümkün olduğunun bilincindeyiz.

Çalışkanız

Uluslararası güçlü bir marka olma yolunda
yenilikçi, cesur ve öncü girişimlerimizle
dokunduğumuz hayatları güzelleştirmek için tutkuyla çalışırız.

Sorumluyuz

Bir insana kuvvet veren şey, işinde çalışma ve ilerleme gücünü temin eden sorumluluk duygusudur. İşte biz tam da böyle bir sorumluluk duygusuyla çeyrek asırdır, iyi hissetmeniz için çalışıyoruz. Çünkü iyi görünmek iyi hissettirir. Pratik ve ekonomik bir şekilde iyi görünerek iyi hissetmenizi sağlayacak yenilikçi ürünlere her gün yenisi katmak için sorumluyuz.

Rose ile Kadın

VİZYON-MİSYON

Misyonumuz

Değerlerimizden ve ilkelerimizden aldığımız güç ile üstün kalitede yenilikçi ürünler geliştirerek, üretmek.

Vizyonumuz

Geliştirdiğimiz yenilikçi ürünler ile global markalar yaratmak.

Bu markaları dünyanın her yerinde herkes için ulaşabilir kılmak.

Gülen Saç Modeli

İLKELERİMİZ

“Sermaye Ötesi Değerler” olarak nitelendirdiğimiz “Güvenilirlik”, “Paydaşların Memnuniyeti”, “Topluma ve Çevreye Saygı”, “Gelişim ve Yenilikçilik” değerlerimiz hayatımızın önemli bir parçası olup,  etik ilkelerimize bağlılığımızın temelini oluşturmaktadır. 

Bu değerler etrafında biçimlendirdiğimiz İş Etiği İlkelerimiz, paydaşlarımızla aramızdaki güveni yarınlara daha güçlü taşımamız için yol gösterici bir kılavuz niteliğindedir.

Şirketimizin İş Etiği İlkeleri’ni bilmek, içselleştirmek ve bunlara uygun hareket etmek her kademeden çalışanımızın öncelikli sorumluluğudur. 

Çalışanlarımızla, müşterilerimizle, tedarikçilerimizle, rakiplerimizle ve toplumla ilişkilerimizi düzenleyen İş Etiği İlkelerimiz, yaptığımız işi bütünleyen, her türlü hedef ve faaliyetlerimizi destekleyen kurallardır.

Dramatic Profile_edited.jpg