HAKKIMIZDA

HAYATI GÜZELLEŞTİRMENİN TUTKULU İNSANLARLA İYİ İŞLER

ÜRETEREK MÜMKÜN OLDUĞUNUN BİLİNCİNDEYİZ.

İhracat Devi Kozmotek…

8500 m2 açık 7900 m2 kapalı alan olmak üzere toplam 16.00 m2 alanda ISO 22716- 2007,  COSMETİC GMP ve ISO 9001-2008 kalite yönetim belgelerimiz ile Avrupa ve uluslararası standartlarda yüksek teknolojili tam otomatik hatlarda üretim yaparak, Agiss ve Agiva markaları ile dünyanın 50 ülkesine ihracat yapmaktayız.

DEĞERLERİMİZ

Cesuruz

Çünkü daha iyisini keşfetmek ve yapılmayanı yapmak için
korkusuzca geleceğe yürüyoruz.

Tutkuluyuz

Çünkü hayatı güzelleştirmenin, tutkulu insanlarla iyi işler
üreterek mümkün olduğunun bilincindeyiz.

Çalışkanız

Uluslararası güçlü bir marka olma yolunda
yenilikçi, cesur ve öncü girişimlerimizle
dokunduğumuz hayatları güzelleştirmek için tutkuyla çalışırız.

Sorumluyuz

Bir insana kuvvet veren şey, işinde çalışma ve ilerleme gücünü temin eden sorumluluk duygusudur.
İşte biz tam da böyle bir sorumluluk duygusuyla çeyrek asırdır, iyi hissetmeniz için çalışıyoruz.

Çünkü iyi görünmek iyi hissettirir. Pratik ve ekonomik bir şekilde iyi görünerek iyi hissetmenizi sağlayacak

yenilikçi ürünlere her gün yenisi katmak için sorumluyuz.

VİZYON-MİSYON

Değerlerimizden ve ilkelerimizden aldığımız güç ile yüksek kalitede yenilikçi ürünler geliştirerek, üretmek ve global bir marka olarak dünyanın her yerinde herkes için ulaşabilir kılmak.

İLKELERİMİZ

“Sermaye Ötesi Değerler” olarak nitelendirdiğimiz “Güvenilirlik”, “Paydaşların Memnuniyeti”, “Topluma ve Çevreye Saygı”, “Gelişim ve Yenilikçilik” değerlerimiz hayatımızın önemli bir parçası olup,  etik ilkelerimize bağlılığımızın temelini oluşturmaktadır. 

Bu değerler etrafında biçimlendirdiğimiz İş Etiği İlkelerimiz, paydaşlarımızla aramızdaki güveni yarınlara daha güçlü taşımamız için yol gösterici bir kılavuz niteliğindedir.

Şirketimizin İş Etiği İlkeleri’ni bilmek, içselleştirmek ve bunlara uygun hareket etmek her kademeden çalışanımızın öncelikli sorumluluğudur. 

Çalışanlarımızla, müşterilerimizle, tedarikçilerimizle, rakiplerimizle ve toplumla ilişkilerimizi düzenleyen İş Etiği İlkelerimiz, yaptığımız işi bütünleyen, her türlü hedef ve faaliyetlerimizi destekleyen kurallardır.

KURUMSAL TANITIM FİLMİ

İhracat Devi Kozmotek…

8500 m2 açık 7900 m2 kapalı alan olmak üzere toplam 16.00 m2 alanda ISO 22716- 2007,  COSMETİC GMP ve ISO 9001-2008 kalite yönetim belgelerimiz ile Avrupa ve uluslararası standartlarda yüksek teknolojili tam otomatik hatlarda üretim yaparak, Agiss ve Agiva markaları ile dünyanın 50 ülkesine ihracat yapmaktayız.

Yüksek kalite ile ürettiğimiz yenilikçi ürünlerimizi dünyanın her yerinde herkes için ulaşılabilir kılmak için dünyanın en prestijli kozmetik fuarlarında katılımcıyız.

İNSAN KAYNAKLARI

İyi görünmek iyi hissettirir. İyi hissetmek ise hayatı güzelleştirir. Hayatı güzelleştirmenin
tutukulu insanlarla yenilikçi ürünler geliştirerek mümkün olduğunu biliyoruz ve tüm İ.K politikalarımızı bu tutkuyu büyütecek şekilde biçimlendiriyoruz.

İşe Alma
Markalarımızı geleceğe taşıyacak, kurum, kültürüne uygun, nitelikli ve gelişim potansiyeli olan
çalışanları fırsat ilkesi ile işe alırız.

Kurumsal Gelişim ve Öğrenme
İş hedeflerimizin gerçekleşmesi amacıyla öğrenen organizasyon kültürü yaratmanın etkisini bilerek, gelişim ve öğrenmeyi sürekli kılarız.

 

Kariyer Yönetimi

Tüm çalışanlarımızın birbirinden farklı potansiyellerini açığa çıkaracak bir kariyer modeli ile grubumuz bünyesindeki atama ve terfi süreçlerinde fırsat eşitliği ilkesini gözeterek öncelikle içeriden atama anlayışını benimseriz.

 

Performans Yönetimi
Hedeflerle Yönetim yaklaşımını benimseyerek, çalışanlarımıza iş hedefleri bazında performans ve gelişimlerine dönük geri bildirimler vermek üzere adil ve objektif bir performans yönetim sistemini uygularız.

FUARLAR